Berrin&Fatih

Ünlü çiftimiz Berrin&Fatih :)

    Evet ünlü neredeyse her çekimde bu çifti soruyorlar. Bilmiyorlar berrin hanım bu çekim için ne kadar mücadele etti.

    Daha önce nişan çekimini gerçekleştirdiğimiz berrin&fatih ile güze bir dostluk kurduk. Düğün günleri için bizi tercih eden çiftimiz ile aylar öncesinden planlar yaptık. Malesef düğün günü berrin hanımın rahatsızlığı sebebiyle çekim gerçekleştiremedik. 

    Farklı gün çekimi için kararlaştık, bu günlerde de aksilikler yakamızı bırakmadı, derken nihayet çekim için yollara düştük. Bolu dağının o tertemiz mis gibi yollarında aracımızın ön takımları baya bir zarar gördü :)  (çekim sonrası ön takımdan ses gelmeye başladı) Uzun, sallantılı, yorucu bir yolculuktan sonra Yedigöller’e ulaştık. Enfes bir doğal ortam, neden bu yol zahmetini çektiklerini artık anlıyorum. 

    Hiç vakit kaybetmeden çekime başladık, Yedigöller çekimimiz sonrası yolda neresi hoşumuza giderse durup bol bol fotoğraf çekmeyi ihmal etmedik, en beğenilen fotoğrafların çoğu Bolu dağının araç çıkabilen en üst kısımlarında çekilmiştir.

      Bunca zahmet aksilikler sonrası eşisiz fotoğraflara sahip olan çiftimiz mutlu, biz mutlu. Kendilerine samimiyetleri ve bizi tercih ettikleri için teşekkür eder, ömür boyu mutluluklar dilerim.